MENU GŁÓWNE
POGODA
 
INDEKS JAKOŚCI POWIETRZA

INFORMACJE O SPÓŁCE » DANE TELEADRESOWE

DANE TELEADRESOWE

MPEC Przemyśl-Dane teleadresowe
Dane ogólne:

Nazwa spółki: Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Przemyślu Spółka z o.o.
Adres: 37-700 Przemyśl, ul. Płowiecka 8

E-mail: mpec@mpec.przemysl.pl
WWW: www.mpec.przemysl.pl
WWW BiP: www.bip.mpec.przemysl.pl

NIP: 795-020-07-28
REGON: 650024129
KRS: 0000127415, Sąd Rejonowy w Rzeszowie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Konto: BGŻ BNP Paribas S.A. - Nr rach. 35 2030 0045 1110 0000 0217 6640

Wysokość kapitału zakładowego: 5.690.000,00 zł



Siedziba Spółki, Administracja, Wydział Sieci i Węzłów
Przemyśl ul. Płowiecka 8



Telefony i Fax:

(obowiązuje od dnia 01.11.2017r.)
PZ    PP    SEKR.    GK    ZR    PU    PS    SW    ZB    ZS    ZP    PC    CL   

OBSŁUGA AWARII - dyżur całodobowy

 

Pogotowie Ciepłownicze 993
tel. awaryjny - 16 670-03-71 lub 519-147-071

 


  Telefony - centrala:
16 670-41-53
16 670-42-53
16 670-43-53


  Fax:
16 670-53-84

Zarząd

Prezes Zarządu
Kazimierz Stec

pok. nr 12
nr wewn.: 230
e-mail: k-stec@mpec.przemysl.pl

Kazimierz Stec - Prezes Zarządu

Członek Zarządu V-ce Prezes
Maciej Patoczka

pok. nr 12
nr wewn.: 231
e-mail: m-patoczka@mpec.przemysl.pl

Maciej Patoczka - Wiceprezes Zarządu


Sekretariat

Sekretarka
Elżbieta Wojnarowicz

tel: 16 670-74-02
fax: 16 670-53-84
e-mail: mpec@mpec.przemysl.pl

Elżbieta Wojnarowicz


Dział Księgowości

Główna Księgowa
Alicja Matysiak

pok. nr 11
nr wewn.: 234
e-mail: a-matysiak@mpec.przemysl.pl
Alicja Matysiak - Główny Księgowy
Specjalista ds. Finansowych -
Rozliczeń z Budżetem

Dorota Knapik

pok. nr 8
nr wewn.: 241
e-mail: d-knapik@mpec.przemysl.pl
Dorota Knapik
Specjalista ds. Ekonomicznych -
Planowania, Rozliczeń i Kontroli Kosztów

Ewa Skórka

pok. nr 8
nr wewn.: 242
e-mail: e-skorka@mpec.przemysl.pl
Ewa Skórka
Księgowa
Barbara Stasiła

pok. nr 8
nr wewn.: 241
e-mail: b-stasila@mpec.przemysl.pl
Barbara Stasiła
Starsza Księgowa
Marta Wandasz
obsługa kasy

pok. nr 9
nr wewn.: 243
e-mail: m-wandasz@mpec.przemysl.pl
Marta Wandasz

Kadry

Specjalista ds. Kadr i Płac
Joanna Matysiak-Kowal

pok. nr 14
nr wewn.: 236
e-mail: j-kowal@mpec.przemysl.pl
kadry@mpec.przemysl.pl
Joanna Matysiak-Kowal
Starsza Księgowa
Krystyna Pieniążek

pok. nr 15
nr wewn.: 244
e-mail: k-pieniazek@mpec.przemysl.pl
Krystyna Pieniążek


Dział Rozwoju i Inwestycji

Kierownik Działu Rozwoju i Inwestycji
Sławomir Płoszaj

pok. nr 16
nr wewn.: 246
e-mail: s-ploszaj@mpec.przemysl.pl
techniczny@mpec.przemysl.pl
Sławomir Płoszaj
Inspektor ds. Technicznych
Kinga Kramarczyk

pok. nr 19
nr wewn.: 249
e-mail: k-kramarczyk@mpec.przemysl.pl
Kinga Kramarczyk
Referent ds. Technicznych
Damian Ochenduszkiewicz

pok. nr 19
nr wewn.: 249
e-mail: d-ochenduszkiewicz@mpec.przemysl.pl
Damian Ochenduszkiewicz
Starszy Inspektor ds. Technicznych
Anna Bielańska

pok. nr 18
nr wewn.: 248
e-mail: a-bielanska@mpec.przemysl.pl
Anna Bielańska
Referent ds. Technicznych
Piotr Szymański

pok. nr 18
nr wewn.: 248
e-mail: p-szymanski@mpec.przemysl.pl
Piotr Szymański
Specjalista ds. Elektrycznych
Władysław Procyk

pok. nr 17
nr wewn.: 247
e-mail: w-procyk@mpec.przemysl.pl
Władysław Procyk
Specjalista ds. Technicznych
Bożena Martyńska

pok. nr 17
nr wewn.: 247
e-mail: b-martynska@mpec.przemysl.pl
Bożena Martyńska

Dział Umów i Rozliczeń

Kierownik Działu Umów i Rozliczeń
Tomasz Szczerbowski

pok. nr 23
nr wewn.: 268
e-mail: t-szczerbowski@mpec.przemysl.pl

Tomasz Szczerbowski - Kierownik Działu Umów i Rozliczeń
Specjalista ds. Ekonomicznych i Rozliczeń
Małgorzata Panek

pok. nr 22
nr wewn.: 237
e-mail: m-panek@mpec.przemysl.pl
Małgorzata Panek
Specjalista ds. Ekonomicznych i Rozliczeń
Agnieszka Majewska

pok. nr 22
nr wewn.: 245
e-mail: a-majewska@mpec.przemysl.pl
Agnieszka Majewska
Referent ds. Obsługi Klienta
Piotr Sawecki

pok. nr 21
nr wewn.: 251
e-mail: p-sawecki@mpec.przemysl.pl
Piotr Sawecki

Wydział Sieci i Węzłów

Kierownik Wydziału Sieci i Węzłów
Jacek Pacławski

pok. nr 2 (budynek wydz. PS)
nr wewn.: 263
e-mail: j-paclawski@mpec.przemysl.pl
Jacek Pacławski - Kierownik Wydziału Sieci i Węzłów
Zastępca Kierownika Wydziału Sieci i Węzłów
Renata Kondrat

pok. nr 4 (budynek wydz. PS)
nr wewn.: 252
e-mail: r-kondrat@mpec.przemysl.pl
Renata Kondrat - Zastępca Kierownika Wydziału Sieci i Węzłów
Dyspozytorzy Ruchu
Waldemar Sokulski, Zbigniew Pudło,
Włodzimierz Ożóbko, Piotr Kiełbowicz


pok. nr 3 (budynek wydz. PS)
tel. awaryjny: 16 670-03-71
tel. komórkowy: 519-147-071
e-mail: dyspozytor@mpec.przemysl.pl
Waldemar Sokulski - Dyspozytor Ruchu
Zbigniew Pudło - Dyspozytor Ruchu
Włodzimierz Ożóbko - Starszy Dyspozytor Ruchu
Piotr Kiełbowicz - Dyspozytor Ruchu
Starszy Inspektor ds. Informatyki
Administrator Systemów Informatycznych

Krzysztof Kalinowski

pok. nr 6 (bud. admin.)
nr wewn.: 261
e-mail: k-kalinowski@mpec.przemysl.pl
Krzysztof Kalinowski
Starszy Inspektor ds. Opomiarowania Mediów
Mariusz Miszczyszyn

pok. nr 8 (budynek wydz. PS)
nr wewn.: 256
e-mail: m-miszczyszyn@mpec.przemysl.pl
Mariusz Miszczyszyn
Specjalista ds. Systemów Telemetrii
Remigiusz Kocuj

pok. nr 8 (budynek wydz. PS)
nr wewn.: 256
e-mail: r-kocuj@mpec.przemysl.pl
Remigiusz Kocuj
Inspektor ds. Technicznych
wynajem sali bankietowo-konferencyjnej
Andrzej Jurkowski

pok. nr 5 (budynek wydz. PS)
nr wewn.: 260
e-mail: a-jurkowski@mpec.przemysl.pl
Andrzej Jurkowski
Referent ds. Technicznych
Tomasz Binkowski

pok. nr 5 (budynek wydz. PS)
nr wewn.: 260
e-mail: t-binkowski@mpec.przemysl.pl
Tomasz Binkowski
Referent ds. Technicznych
Henryk Gołdyn

pok. nr 6 (budynek wydz. PS)
nr wewn.: 264
e-mail: h-goldyn@mpec.przemysl.pl
Henryk Gołdyn - Referent ds. Technicznych

Dział Wykonawstwa

Kierownik Działu Wykonawstwa
Tomasz Strojek

pok. nr 7 (budynek wydz. PS)
nr wewn.: 254
e-mail: t-strojek@mpec.przemysl.pl
Tomasz Strojek - Kierownik Działu Automatyki i Telemetrii
Mistrz
Katarzyna Ryś

pok. nr 5 (budynek wydz. PS)
nr wewn.: 260
e-mail: k-rys@mpec.przemysl.pl
Katarzyna Ryś
Referent ds. Ekonomicznych
Małgorzata Żygała

pok. nr 6 (budynek wydz. PS)
nr wewn.: 264
e-mail: m-zygala@mpec.przemysl.pl
Małgorzata Żygała

Stanowisko ds. BHP, P.Poż i Obrony Cywilnej

Starszy Inspektor ds. BHP, P.POŻ i OC
Leszek Górniak

pok. nr 20
nr wewn.: 238
e-mail: l-gorniak@mpec.przemysl.pl
Leszek Górniak

Pełnomocnik ds. Zarządzania Systemami Jakości

Specjalista
ds. Zarządzania Systemami Jakości
Administrator Bezpieczeństwa Informacji

Marek Niklewicz

pok. nr 20
nr wewn.: 250
e-mail: m-niklewicz@mpec.przemysl.pl
Marek Niklewicz

Stanowisko ds. Promocji, Reklamy i Strategii Marketingowej

Specjalista ds. Promocji, Reklamy i Strategii Marketingowej
Marek Król

pok. nr 13
nr wewn.: 240
e-mail: m-krol@mpec.przemysl.pl
Marek Król


* * * * * * * * * * * * * * * *


Wydział Ciepłownia Zasanie
Przemyśl ul. E. Plater 8



Telefony i Fax:


  Telefon - centrala:
16 670-44-17


  Fax:
16 670-24-20

AKPiA - 16 670-06-16



Kierownik Wydziału Ciepłownia
Paweł Olejko

pok. nr 6 (budynek wydz. PC)
nr wewn.: 20
e-mail: p-olejko@mpec.przemysl.pl
Paweł Olejko - Kierownik Wydziału Ciepłownia
Specjalista ds. Ekonomicznych i Rozliczeń
Joanna Mazur

pok. nr 10 (budynek wydz. PC)
nr wewn.: 21
e-mail: j-mazur@mpec.przemysl.pl
Joanna Mazur
Specjalista ds. Technicznych
Tomasz Gołąb

pok. nr 5 (budynek wydz. PC)
nr wewn.: 24
e-mail: t-golab@mpec.przemysl.pl
Tomasz Gołąb
Starszy Mistrz
Leszek Augustyn

pok. nr 4 (budynek wydz. PC)
nr wewn.: 35
e-mail: l-augustyn@mpec.przemysl.pl
Leszek Augustyn
Starszy Mistrz
Jacek Łukasiński

pok. nr 4 (budynek wydz. PC)
nr wewn.: 34
e-mail: j-lukasinski@mpec.przemysl.pl
Jacek Łukasiński
Specjalista ds. Zaopatrzenia
i Gospodarki Materiałowej

Wiesław Pałka

pok. nr 9 (budynek wydz. PC)
nr wewn.: 37
e-mail: w-palka@mpec.przemysl.pl
Wiesław Pałka
Dyspozytorzy Mocy
Leszek Roczniak, Arkadiusz Jop,
Zbigniew Sawecki, Janusz Sorocki


pok. nr 3 (budynek wydz. PC)
nr wewn.: 22
tel. komórkowy: 519-147-075
e-mail: cieplownia@mpec.przemysl.pl
Leszek Roczniak - Dyspozytor Mocy
Arkadiusz Jop - Dyspozytor Mocy
Zbigniew Sawecki - Dyspozytor Mocy
Janusz Sorocki - Dyspozytor Mocy

Biuro AKPiA
nr wewn.: 25
tel. bezpośredni: 16 670-06-16


Warsztat Mechaniczny
nr wewn.: 27


Hala Kotłów
nr wewn.: 28


Laboratorium

Specjalista ds. Technicznych - Ochrony Środowiska i Pomiarów - Starszy Inspektor BHP
Anna Bawoł

pok. nr 5 (budynek wydz. PC)
nr wewn.: 31
e-mail: a-bawol@mpec.przemysl.pl
Anna Bawoł
Specjalista ds. Ochrony Środowiska, Pomiarów i Analiz
Urszula Maj

pok. nr 7 (budynek wydz. PC)
nr wewn.: 33
e-mail: u-maj@mpec.przemysl.pl
Urszula Maj
Inspektor ds. Technicznych - Ochrony Środowiska i Pomiarów
Paulina Sękalska

pok. nr 5 (budynek wydz. PC)
nr wewn.: 33
e-mail: p-sekalska@mpec.przemysl.pl
Paulina Sękalska
Laborant
Małgorzata Charchan

pok. nr 5 (budynek wydz. PC)
nr wewn.: 32
Małgorzata Charchan



* * * * * * * * * * * * * * * *




DANE TELEADRESOWE
MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO
ENERGETYKI CIEPLNEJ
w PRZEMYŚLU Sp. z o.o.
37-700 Przemyśl ul.Płowiecka 8
Tel.: 16 670 74 02
Fax: 16 670 53 84
43302851

E-mail: mpec@mpec.przemysl.pl
NIP: 795-020-07-28
REGON: 650024129
KRS: 0000127415
Sąd Rejonowy w Rzeszowie
XII Wydział Gospodarczy Krajowego
Rejestru Sądowego
Kapitał zakładowy 5.690.000 zł

Godziny otwarcia:
pon. - pt.: 7:00 - 15:00
sob. i niedz.: nieczynne

Kasa czynna:
pon. - pt.: 11:00 - 14:00

Pogotowie Ciepłownicze
tel. 993
czynne całodobowo

LICZNIK ODWIEDZIN
Dzisiaj: 20
Od początku: 1016613
« powrót | drukuj
Do góry